TPS3808G15DBVT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G15DBVT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT23-6
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G15DBVT
Varenummer TPS3808G15DBVT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT23-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61923 pcs Datablad
Spændingstærskel Adjustable/Selectable Spænding - Opdeling SOT-23-6
Type Simple Reset/Power-On Reset Serie -
Sensing Temperatur 1.4V RoHS Status Tape & Reel (TR)
Nulstil timeout 1 Polarisering SOT-23-6
Andre navne 296-32478-2
TPS3808G15DBVT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Antal stabler Active Low Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer TPS3808G15DBVT
Udvidet beskrivelse Supervisor Open Drain or Open Collector Channel SOT-23-6 Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT23-6
Strøm - Forsyning (Max) Open Drain or Open Collector
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPS3808G15DBVTG4
TPS3808G15DBVTG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT-23-6