TPS3808G18DBVR
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G18DBVR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G18DBVR
Varenummer TPS3808G18DBVR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45189 pcs Datablad
Spændingstærskel 1.67V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-6 Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde SOT-23-6
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-17192-6
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1