TPS3808G18DBVT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G18DBVT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G18DBVT
Varenummer TPS3808G18DBVT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65065 pcs Datablad
Spændingstærskel 1.67V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-6 Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SOT-23-6
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-26943-2
TPS3808G18DBVT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer TPS3808G18
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPS3808G18DBVRG4
TPS3808G18DBVRG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT-23-6
På lager: 113476 pcs
Hent:
RFQ
TPS3808G18QDBVRQ1
TPS3808G18QDBVRQ1
producenter: N/A
På lager: 39958 pcs
Hent:
RFQ
TPS3808G18DBVTG4
TPS3808G18DBVTG4