TPS3808G25DRVT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G25DRVT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 2.5V 6SON
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G25DRVT
Varenummer TPS3808G25DRVT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 2.5V 6SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72620 pcs Datablad
Spændingstærskel 2.33V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 6-WSON (2x2) Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 6-WDFN Exposed Pad
Produktion Open Drain or Open Collector Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)