TPS3808G30DBVT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G30DBVT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT23-6
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G30DBVT
Varenummer TPS3808G30DBVT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT23-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39869 pcs Datablad
Spændingstærskel 2.79V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-6 Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde SOT-23-6
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-26944-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer TPS3808G30
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPS3808G30DBVTG4
TPS3808G30DBVTG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT-23-6