TPS40100RGETG4
Produkt oversigt
Varenummer: TPS40100RGETG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG CTRLR BUCK 24QFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS40100RGETG4
Varenummer TPS40100RGETG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG CTRLR BUCK 24QFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29400 pcs Datablad
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 18 V Topologi Buck
Synkron Rectifier Yes Leverandør Device Package 24-VQFN (4x4)
Serie - Serielle grænseflader -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 24-VFQFN Exposed Pad
Output Type Transistor Driver Outputfaser 1
Output Configuration Positive Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Step-Down
Frequency - Switching 100kHz ~ 600kHz Duty Cycle (Max) -