TPS549A20RVER
Produkt oversigt
Varenummer: TPS549A20RVER
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BUCK ADJ 15A 28VQFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS549A20RVER
Varenummer TPS549A20RVER Fabrikant N/A
Beskrivelse BUCK ADJ 15A 28VQFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23819 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 0.6V Spænding - Udgang (Max) 5.5V
Spænding - Indgang (Min) 1.5V Spænding - Indgang (Max) 20V
Topologi Buck Synkron Rectifier Yes
Serie SWIFT™, D-CAP3™, Eco-Mode™ Output Type Adjustable
Output Configuration Positive Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TA)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Step-Down
Frequency - Switching Selectable Detaljeret beskrivelse Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 15A
Nuværende - Output 15A