TS12A44513PWR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TS12A44513PWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TS12A44513PWR
Varenummer TS12A44513PWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 141445 pcs Datablad
Spænding - Supply, Single (V +) 2.7 V ~ 12 V Spænding - Supply, Dual (V ±) -
Skift tid (Ton, Toff) (Max) 75ns, 45ns Skift kredsløb SPST - NO/NC
Leverandør Device Package 14-TSSOP Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Andre navne 296-24789-2
TS12A44513PWR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max) 10 Ohm Antal kredsløb 4
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP
Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max) 1nA crosstalk -
Charge Injection -10.5pC Kanal til kanal matching (ΔRon) 2.5 Ohm (Max)
Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)) 8pF, 8pF Basenummer TS12A44513
-3db båndbredde 530MHz