TS12A44514PWR
Produkt oversigt
Varenummer: TS12A44514PWR
  • Besked
Specifikationer for TS12A44514PWR
Varenummer TS12A44514PWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 135826 pcs Datablad
Spænding - Supply, Single (V +) 2.7 V ~ 12 V Spænding - Supply, Dual (V ±) -
Skift tid (Ton, Toff) (Max) 75ns, 45ns Skift kredsløb SPST - NO
Leverandør Device Package 14-TSSOP Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Andre navne 296-23621-2
TS12A44514PWR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max) 10 Ohm Antal kredsløb 4
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP
Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max) 1nA crosstalk -
Charge Injection -10.5pC Kanal til kanal matching (ΔRon) 2.5 Ohm (Max)
Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)) 8pF, 8pF Basenummer TS12A44514
-3db båndbredde 530MHz