UA78L10ACLP
Produkt oversigt
Varenummer: UA78L10ACLP
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UA78L10ACLP
Varenummer UA78L10ACLP Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 218020 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.7V @ 40mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 10V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 25V
Leverandør Device Package TO-92-3 Serie -
Pakke / tilfælde TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 44dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-1996 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA TO-92-3 Nuværende - Output 100mA
Kontrolfunktioner - Basenummer UA78L10
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UA78L12ACD
UA78L12ACD
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
På lager: 213863 pcs
Hent:
RFQ
UA78L10ACPK
UA78L10ACPK
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 10V 100MA SOT89-3
På lager: 213658 pcs
Hent:
RFQ
UA78L10ACLPR
UA78L10ACLPR
Beskrivelse: IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
UA78L10ACD
UA78L10ACD
Beskrivelse: IC REG LINEAR 10V 100MA 8SOIC
UA78L09ACPKG3
UA78L09ACPKG3
Beskrivelse: IC REG LINEAR 9V 100MA SOT89-3
UA78L10ACLPE3
UA78L10ACLPE3