UA78L12ACLPR
Produkt oversigt
Varenummer: UA78L12ACLPR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UA78L12ACLPR
Varenummer UA78L12ACLPR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 714628 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.7V @ 40mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 27V
Leverandør Device Package TO-92-3 Serie -
Pakke / tilfælde TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 42dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-24392-2
UA78L12ACLPR-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3 Nuværende - Output 100mA
Kontrolfunktioner - Basenummer UA78L12
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UA78L12ACLPRE3
UA78L12ACLPRE3
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3