UA78L12ACLPRE3
Produkt oversigt
Varenummer: UA78L12ACLPRE3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UA78L12ACLPRE3
Varenummer UA78L12ACLPRE3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 579518 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.7V @ 40mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 27V
Leverandør Device Package TO-92-3 Serie -
Pakke / tilfælde TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 42dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C Antal regulatorer 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3
Nuværende - Output 100mA Kontrolfunktioner -
Basenummer UA78L12
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UA78L15ACDE4
UA78L15ACDE4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
På lager: 550270 pcs
Hent:
RFQ
UA78L12ACLPME3
UA78L12ACLPME3
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
På lager: 720798 pcs
Hent:
RFQ
UA78L12ACLP
UA78L12ACLP