UA78M33CDCYR
Produkt oversigt
Varenummer: UA78M33CDCYR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LIN 3.3V 500MA SOT223-4
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UA78M33CDCYR
Varenummer UA78M33CDCYR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LIN 3.3V 500MA SOT223-4 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 383141 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 2V @ 350mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 25V
Leverandør Device Package SOT-223-4 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Short Circuit Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-261-4, TO-261AA PSRR 80dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-13424-2 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SOT-223-4 Nuværende - Output 500mA
Kontrolfunktioner - Basenummer UA78M33
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UA78M12CKTPR
UA78M12CKTPR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LIN 12V 500MA 2POWERFLEX
På lager: 369369 pcs
Hent:
RFQ
UA78M33CDCYRG3
UA78M33CDCYRG3
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT223-4