UA78M33CKC
Produkt oversigt
Varenummer: UA78M33CKC
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UA78M33CKC
Varenummer UA78M33CKC Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 234013 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 2V @ 350mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 25V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Short Circuit Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-12722-5 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3 Nuværende - Output 500mA