UCC5390SCD
Produkt oversigt
Varenummer: UCC5390SCD
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse UCC5390SCD
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Besked
Specifikationer for UCC5390SCD
Varenummer UCC5390SCD Fabrikant N/A
Beskrivelse UCC5390SCD Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 32139 pcs Datablad
Spænding - Supply 13.2 V ~ 33 V Spænding - Isolering 3000Vrms
Forplantningsforsinkelse tpLH / tpHL (Max) 100ns, 100ns Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Andre navne 296-48102
UCC5390SCD-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal kanaler 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Nuværende - Output High, Low 10A, 10A Common Mode Transient Immunity (Min) 100kV/µs