UCC5390SCDR
Produkt oversigt
Varenummer: UCC5390SCDR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UCC5390SCDR
Varenummer UCC5390SCDR Fabrikant N/A
Beskrivelse DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 87027 pcs Datablad
Spænding - Supply 13.2 V ~ 33 V Spænding - Isolering 3000Vrms
Forplantningsforsinkelse tpLH / tpHL (Max) 65ns, 65ns Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Andre navne 296-49026-2
UCC5390SCDR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal kanaler 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Nuværende - Peak Output - Nuværende - Output High, Low 10A, 10A
Common Mode Transient Immunity (Min) 100kV/µs Godkendelser CQC, CSA, UR, VDE