GST120A12-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GST120A12-R7B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GST120A12-R7B
Producent / Mærke: MEAN WELL
Produkt beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W
Dataark: GST120A12-R7B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for GST120A12-R7B
Varenummer GST120A12-R7B Fabrikant MEAN WELL
Beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2228 pcs Datablad GST120A12-R7B.pdf
Spænding - Output 12V Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm) Serie GST120A (120W)
Region udnyttet International Power (Watts) 102W
Polarisering - Output Connector Power DIN, 4 Pin
Andre navne 1866-2036
GST120A12-R7B-ND
Driftstemperatur -30°C ~ 70°C
Ingen belastning af strømforbrug 150mW (Max) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C14 Form Desktop (Class I)
Effektivitet Level VI Detaljeret beskrivelse 12V 102W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 8.5A Ledningslængde 39.4" (1.00m)