MS27467T13F4JB
Produkt oversigt
Varenummer: MS27467T13F4JB
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
Dataark: MS27467T13F4JB.pdf
  • Besked
Specifikationer for MS27467T13F4JB
Varenummer MS27467T13F4JB Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1326 pcs Datablad MS27467T13F4JB.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27467T13F4JB
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 4
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27467T13F4JB Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Nuværende vurdering 13A
Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock Kontaktmateriale B
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Plug, Female Sockets
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MS27467T13F4J-LC
MS27467T13F4J-LC
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT
På lager: 1328 pcs
Hent: MS27467T13F4J-LC.pdf
RFQ
MS27467T13F4J
MS27467T13F4J
Beskrivelse: CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT