MS27467T13F4JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MS27467T13F4JC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
Dataark: MS27467T13F4JC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27467T13F4JC
Varenummer MS27467T13F4JC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1197 pcs Datablad MS27467T13F4JC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27467T13F4JC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 4
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27467T13F4JC Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Nuværende vurdering 13A
Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock Kontaktmateriale C
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Plug, Female Sockets
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MS27467T13F4PA
MS27467T13F4PA
producenter: Amphenol Aerospace Operations
Beskrivelse: CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS
På lager: 1096 pcs
Hent: MS27467T13F4PA.pdf
RFQ
MS27467T13F4J
MS27467T13F4J
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT