MAX4104ESA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MAX4104ESA
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC OPAMP 625MHZ LOW NOISE 8-SOIC
Dataark: 1.MAX4104ESA.pdf2.MAX4104ESA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MAX4104ESA
Varenummer MAX4104ESA Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse IC OPAMP 625MHZ LOW NOISE 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2947 pcs Datablad 1.MAX4104ESA.pdf2.MAX4104ESA.pdf
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) ±3.5 V ~ 5.5 V Spænding - Indgangsforskydning 1mV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate 400 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type -
Andre navne Q1130833A Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Nuværende - Forsyning 20mA
Nuværende - Output / Channel 70mA Nuværende - Input Bias 32µA
Basenummer MAX4104 Forstærker Type Voltage Feedback
-3db båndbredde 625MHz
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MAX409BESA-T
MAX409BESA-T
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: IC OPAMP GP 150KHZ RRO 8SOIC
På lager: 7059 pcs
Hent: MAX409BESA-T.pdf
RFQ
MAX4102ESA+T
MAX4102ESA+T
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: IC OP AMP VIDEO LP 8-SOIC
På lager: 4548 pcs
Hent: MAX4102ESA+T.pdf
RFQ
MAX4104ESA+
MAX4104ESA+
Beskrivelse: IC OPAMP VFB 625MHZ 8SOIC
Hent: MAX4104ESA+.pdf
MAX4104EUK-T
MAX4104EUK-T
Beskrivelse: IC OPAMP LOW DISTORT HB SOT23-5
Hent: MAX4104EUK-T.pdf
MAX4105ESA+
MAX4105ESA+
Beskrivelse: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Hent: MAX4105ESA+.pdf
MAX4104ESA+T
MAX4104ESA+T