MAX4105ESA+
Produkt oversigt
Varenummer: MAX4105ESA+
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Dataark: 1.MAX4105ESA+.pdf2.MAX4105ESA+.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for MAX4105ESA+
Varenummer MAX4105ESA+ Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30028 pcs Datablad 1.MAX4105ESA+.pdf2.MAX4105ESA+.pdf
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 410MHz Spænding - Indgangsforskydning 32µA
Spænding - Opdeling 8-SOIC Serie -
RoHS Status Tube Polarisering 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type - Orientering 1
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal bid / trin 1mV
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maks. Udgangseffekt x Kanaler @ Load Voltage Feedback Producentens varenummer MAX4105ESA+
Udvidet beskrivelse Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Beskrivelse IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Strøm - Forsyning (Main IC) ±3.5 V ~ 5.5 V Nuværende - Forsyning 20mA
Kanaler pr. IC 70mA -3db båndbredde 1400 V/µs
Relaterede produkter
MAX4105ESA+
MAX4105ESA+
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC