MAX410BCSA
Produkt oversigt
Varenummer: MAX410BCSA
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC
Dataark: 1.MAX410BCSA.pdf2.MAX410BCSA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MAX410BCSA
Varenummer MAX410BCSA Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3502 pcs Datablad 1.MAX410BCSA.pdf2.MAX410BCSA.pdf
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 4.8 V ~ 10.5 V, ±2.4 V ~ 5.25 V Spænding - Indgangsforskydning 120µV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate 4.5 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type -
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Få båndbreddeprodukt 28MHz
Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Nuværende - Forsyning 2.5mA
Nuværende - Output / Channel 35mA Nuværende - Input Bias 80nA
Basenummer MAX410 Forstærker Type General Purpose
Relaterede produkter
MAX4105ESA+T
MAX4105ESA+T
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
På lager: 30961 pcs
Hent: MAX4105ESA+T.pdf
RFQ
MAX410BCSA+T
MAX410BCSA+T
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC
På lager: 30117 pcs
Hent: MAX410BCSA+T.pdf
RFQ
MAX410BCSA-T
MAX410BCSA-T
Hent: MAX410BCSA-T.pdf
MAX410BCSA+
MAX410BCSA+