ZLP32300P2016C
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZLP32300P2016C
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC MCU 8BIT 16KB OTP 20DIP
Dataark: 1.ZLP32300P2016C.pdf2.ZLP32300P2016C.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for ZLP32300P2016C
Varenummer ZLP32300P2016C Fabrikant Maxim Integrated
Mængde Tilgængelig 5059 pcs Datablad 1.ZLP32300P2016C.pdf2.ZLP32300P2016C.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Leverandør Device Package 20-DIP
Fart 8MHz Serie Crimzon™ ZLP
RAM-størrelse 237 x 8 Programhukommelsestype OTP
Programhukommelsesstørrelse 16KB (16K x 8) tilbehør Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, WDT
Emballage Tube Pakke / tilfælde 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Andre navne 269-3406 Oscillator type Internal
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Antal I / O 16
EEPROM-størrelse - Detaljeret beskrivelse Z8 Crimzon™ ZLP Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 16KB (16K x 8) OTP 20-DIP