ZLP32300P2016G
Maxim IntegratedMaxim Integrated
ZLP32300P2016G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZLP32300P2016G
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC MCU 8BIT 16KB OTP 20DIP
Dataark: 1.ZLP32300P2016G.pdf2.ZLP32300P2016G.pdf
  • Besked
Specifikationer for ZLP32300P2016G
Varenummer ZLP32300P2016G Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse IC MCU 8BIT 16KB OTP 20DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3120 pcs Datablad 1.ZLP32300P2016G.pdf2.ZLP32300P2016G.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Leverandør Device Package 20-PDIP
Fart 8MHz Serie Crimzon™ ZLP
RAM-størrelse 237 x 8 Programhukommelsestype OTP
Programhukommelsesstørrelse 16KB (16K x 8) tilbehør Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, WDT
Emballage Tube Pakke / tilfælde 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Andre navne 269-4512
ZLP32300P2016G-ND
Oscillator type Internal
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Antal I / O 16
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM-størrelse - Detaljeret beskrivelse Z8 Crimzon™ ZLP Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 16KB (16K x 8) OTP 20-PDIP