ATM90E32AS-AU-R
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATM90E32AS-AU-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ATM90E32AS-AU-R
Producent / Mærke: Micrel / Microchip Technology
Produkt beskrivelse IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Dataark: ATM90E32AS-AU-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for ATM90E32AS-AU-R
Varenummer ATM90E32AS-AU-R Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beskrivelse IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56373 pcs Datablad ATM90E32AS-AU-R.pdf
Spænding - Supply 2.8V ~ 3.6V Spænding - I / O Lav 0.4V, 0.8V
Spænding - I / O Høj 3.2V, 5.5V Leverandør Device Package 48-TQFP (7x7)
Serie - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 48-TQFP Andre navne 1611-ATM90E32AS-AU-RCT
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Meter Type 3 Phase
Målefejl 0.5% Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indgangsimpedans 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Detaljeret beskrivelse 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7)
Nuværende - Forsyning 13mA