ATM90E36A-AU-R
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ATM90E36A-AU-R
Producent / Mærke: Micrel / Microchip Technology
Produkt beskrivelse IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for ATM90E36A-AU-R
Varenummer ATM90E36A-AU-R Fabrikant Microchip Technology
Beskrivelse IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34928 pcs Datablad
Spænding - I / O Lav 2.8V, 3.6V Spænding - I / O Høj 0.5%
Spænding - Opdeling 48-TQFP (7x7) Shell Style 2.8 V ~ 3.6 V
Serie - RoHS Status Digi-Reel®
Polarisering 48-TQFP Andre navne 1611-ATM90E36A-AU-RDKR
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Meter Type 0.4V, 0.8V
Målefejl 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Producentens varenummer ATM90E36A-AU-R
Belastningstype 3 Phase Udvidet beskrivelse 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7)
Beskrivelse IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Nuværende - Forsyning 23mA