DLTS13CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLTS13CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13VWM 20.6VC 16DIP
Dataark: DLTS13CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DLTS13CA
Varenummer DLTS13CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 3732 pcs Datablad DLTS13CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V Spænding - Breakover 15
Spænding - Opdeling (Min) 13V Spænding - Opdeling 16-DIP
Type Zener Serie -
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 500W Power - Peak Pulse 1A (8/20µs)
Polarisering 16-DIP Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DLTS13CA Beskrivelse TVS DIODE 13VWM 20.6VC 16DIP
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6V Kapacitans @ Frekvens 385pF @ 1MHz
Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DLTS17
DLTS17
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 17VWM 30.4VC 16DIP
På lager: 4067 pcs
Hent: DLTS17.pdf
RFQ
DLTS24A
DLTS24A
Beskrivelse: TVS DIODE 24VWM 38.3VC 16DIP
På lager: 4349 pcs
Hent: DLTS24A.pdf
RFQ
DLTS17A
DLTS17A
Beskrivelse: TVS DIODE 17VWM 27.5VC 16DIP
Hent: DLTS17A.pdf
DLTS30
DLTS30
Beskrivelse: TVS DIODE 30VWM 52.8VC 16DIP
Hent: DLTS30.pdf
DLT100AGEVB
DLT100AGEVB
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: EVAL BD DYNAMIC LOAD TOOL 100A