DLTS19CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLTS19CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 19VWM 31VC 16DIP
Dataark: DLTS19CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DLTS19CA
Varenummer DLTS19CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 6311 pcs Datablad DLTS19CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.6V Spænding - Breakover 15
Spænding - Opdeling (Min) 19V Spænding - Opdeling 16-DIP
Type Zener Serie -
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 500W Power - Peak Pulse 1A (8/20µs)
Polarisering 16-DIP Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DLTS19CA Beskrivelse TVS DIODE 19VWM 31VC 16DIP
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31V Kapacitans @ Frekvens 275pF @ 1MHz