MA5KP45A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP45A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA5KP45A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO204AR
Dataark: MA5KP45A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MA5KP45A
Varenummer MA5KP45A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO204AR Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6741 pcs Datablad MA5KP45A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AR
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3955
1086-3955-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 68.8A Kapacitans @ Frekvens -