MA5KP43AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP43AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA5KP43AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO204AR
Dataark: MA5KP43AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MA5KP43AE3
Varenummer MA5KP43AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO204AR Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4879 pcs Datablad MA5KP43AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 43V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 69.4V
Spænding - Opdeling (Min) 47.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AR
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3952
1086-3952-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 72A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MA5KP45A
MA5KP45A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO204AR
På lager: 6741 pcs
Hent: MA5KP45A.pdf
RFQ
MA5KP40AE3
MA5KP40AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR
På lager: 6669 pcs
Hent: MA5KP40AE3.pdf
RFQ
MA5KP43A
MA5KP43A
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO204AR