MA5KP58A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP58A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA5KP58A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V DO204AR
Dataark: MA5KP58A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MA5KP58A
Varenummer MA5KP58A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V DO204AR Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6541 pcs Datablad MA5KP58A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 93.6V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AR
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3975
1086-3975-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MA5KP6.0CA
MA5KP6.0CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6V 10.3V DO204AR
På lager: 3099 pcs
Hent: MA5KP6.0CA.pdf
RFQ
MA5KP58AE3
MA5KP58AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 93.6V DO204AR