MART100KP45A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP45A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MART100KP45A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 88.5V CASE 5A
Dataark: MART100KP45A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MART100KP45A
Varenummer MART100KP45A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 88.5V CASE 5A Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5494 pcs Datablad MART100KP45A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 88.5V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package Case 5A (DO-204AR)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 100000W (100kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-5196
1086-5196-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MART100KP45AE3
MART100KP45AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 88.5V CASE 5A