MART100KP48A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP48A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MART100KP48A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 94.3V CASE 5A
Dataark: MART100KP48A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for MART100KP48A
Varenummer MART100KP48A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 48V 94.3V CASE 5A Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2013 pcs Datablad MART100KP48A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 94.3V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package Case 5A (DO-204AR)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 100000W (100kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-5200
1086-5200-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole