MART100KP54CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP54CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MART100KP54CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 106V CASE 5A
Dataark: MART100KP54CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MART100KP54CA
Varenummer MART100KP54CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 106V CASE 5A Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6874 pcs Datablad MART100KP54CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 106V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Type Zener
Leverandør Device Package Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial
Andre navne 1086-5210
1086-5210-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)