MART100KP58A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP58A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MART100KP58A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58V 114V CASE 5A
Dataark: MART100KP58A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MART100KP58A
Varenummer MART100KP58A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 58V 114V CASE 5A Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6620 pcs Datablad MART100KP58A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 114V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package Case 5A (DO-204AR)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 100000W (100kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-5212
1086-5212-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole