MASMCG6.5AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCG6.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
Dataark: MASMCG6.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
152 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCG6.5AE3
Varenummer MASMCG6.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13385 pcs Datablad MASMCG6.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-5793
1086-5793-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCG60A
MASMCG60A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
På lager: 14095 pcs
Hent: MASMCG60A.pdf
RFQ
MASMCG6.5A
MASMCG6.5A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB