MASMCJ11CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ11CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ11CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Dataark: MASMCJ11CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
144 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ11CA
Varenummer MASMCJ11CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13359 pcs Datablad MASMCJ11CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 11V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 18.2V
Spænding - Opdeling (Min) 12.2V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-5944
1086-5944-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJ110A
MASMCJ110A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
På lager: 15598 pcs
Hent: MASMCJ110A.pdf
RFQ
MASMCJ11CA/TR
MASMCJ11CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: HI REL TVS
På lager: 13226 pcs
Hent: MASMCJ11CA/TR.pdf
RFQ
MASMCJ11CAE3
MASMCJ11CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Hent: MASMCJ11CAE3.pdf
MASMCJ110CA
MASMCJ110CA