MASMCJ120AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ120AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ120AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Dataark: MASMCJ120AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
157 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ120AE3
Varenummer MASMCJ120AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14241 pcs Datablad MASMCJ120AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 120V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 193V
Spænding - Opdeling (Min) 133V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-5947
1086-5947-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJ11CAE3/TR
MASMCJ11CAE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: HI REL TVS
På lager: 14826 pcs
Hent: MASMCJ11CAE3/TR.pdf
RFQ
MASMCJ12CA
MASMCJ12CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
På lager: 14663 pcs
Hent: MASMCJ12CA.pdf
RFQ
MASMCJ120A
MASMCJ120A
Beskrivelse: TVS DIODE 120V 193V DO214AB