MASMCJ6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ6.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ6.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Dataark: MASMCJ6.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
157 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ6.5AE3
Varenummer MASMCJ6.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16491 pcs Datablad MASMCJ6.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6063
1086-6063-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A Kapacitans @ Frekvens -