MASMCJLCE150A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE150A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE150A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE150A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE150A
Varenummer MASMCJLCE150A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11749 pcs Datablad MASMCJLCE150A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 150V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 243V
Spænding - Opdeling (Min) 167V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6132
1086-6132-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJLCE13AE3
MASMCJLCE13AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
På lager: 9607 pcs
Hent: MASMCJLCE13AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE150AE3
MASMCJLCE150AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 150V 243V DO214AB