MASMCJLCE15A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE15A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE15A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE15A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE15A
Varenummer MASMCJLCE15A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11167 pcs Datablad MASMCJLCE15A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6134
1086-6134-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJLCE160AE3
MASMCJLCE160AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
På lager: 9071 pcs
Hent: MASMCJLCE160AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE15A/TR
MASMCJLCE15A/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 10195 pcs
Hent: MASMCJLCE15A/TR.pdf
RFQ
MASMCJLCE13AE3/TR
MASMCJLCE13AE3/TR
Beskrivelse: TVS
Hent: MASMCJLCE13AE3/TR.pdf
MASMCJLCE16A
MASMCJLCE16A
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO214AB