MASMCJLCE16A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE16A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE16A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE16A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE16A
Varenummer MASMCJLCE16A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9230 pcs Datablad MASMCJLCE16A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 16V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 26V
Spænding - Opdeling (Min) 17.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6138
1086-6138-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJLCE15AE3
MASMCJLCE15AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
På lager: 11769 pcs
Hent: MASMCJLCE15AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE16AE3
MASMCJLCE16AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO214AB