MASMCJLCE17AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE17AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE17AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE17AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE17AE3
Varenummer MASMCJLCE17AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10284 pcs Datablad MASMCJLCE17AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 17V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 27.6V
Spænding - Opdeling (Min) 18.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6143
1086-6143-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz