MASMCJLCE36A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE36A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE36A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE36A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE36A
Varenummer MASMCJLCE36A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9272 pcs Datablad MASMCJLCE36A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6160
1086-6160-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJLCE30AE3
MASMCJLCE30AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
På lager: 10190 pcs
Hent: MASMCJLCE30AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE36AE3
MASMCJLCE36AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB