MASMCJLCE36AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE36AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE36AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE36AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE36AE3
Varenummer MASMCJLCE36AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11506 pcs Datablad MASMCJLCE36AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6161
1086-6161-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz