MASMLG130CAE3
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLG130CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO215AB
Dataark: MASMLG130CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
111 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLG130CAE3
Varenummer MASMLG130CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9614 pcs Datablad MASMLG130CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 130V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 209V
Spænding - Opdeling (Min) 144V Type Zener
Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-6227
1086-6227-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4A