MASMLG13CAE3
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLG13CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
Dataark: MASMLG13CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
111 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLG13CAE3
Varenummer MASMLG13CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10532 pcs Datablad MASMLG13CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 13V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.5V
Spænding - Opdeling (Min) 14.4V Type Zener
Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-6231
1086-6231-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMLG14CAE3
MASMLG14CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
På lager: 9163 pcs
Hent: MASMLG14CAE3.pdf
RFQ
MASMLG130CAE3
MASMLG130CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 130V 209V DO215AB
På lager: 9614 pcs
Hent: MASMLG130CAE3.pdf
RFQ
MASMLG13CA
MASMLG13CA
Beskrivelse: TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB