MASMLJ170CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ170CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ170CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Dataark: MASMLJ170CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
114 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ170CAE3
Varenummer MASMLJ170CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 170V 275V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10823 pcs Datablad MASMLJ170CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 170V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 275V
Spænding - Opdeling (Min) 189V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-6439
1086-6439-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMLJ170AE3
MASMLJ170AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
På lager: 11401 pcs
Hent: MASMLJ170AE3.pdf
RFQ
MASMLJ170CA
MASMLJ170CA
producenter: Microsemi