MASMLJ17CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ17CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ17CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Dataark: MASMLJ17CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
114 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ17CAE3
Varenummer MASMLJ17CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10744 pcs Datablad MASMLJ17CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 17V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 27.6V
Spænding - Opdeling (Min) 18.9V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-6443
1086-6443-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 106.6A