MPLAD15KP85A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP85A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD15KP85A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 85V 137V PLAD
Dataark: MPLAD15KP85A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPLAD15KP85A
Varenummer MPLAD15KP85A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 85V 137V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3009 pcs Datablad MPLAD15KP85A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 137V
Spænding - Opdeling (Min) 94.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7324
1086-7324-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 108A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD15KP8.0CAE3
MPLAD15KP8.0CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD